PONAR LUBAŃ
 
znajdźPONAR LUBAŃ
Sp. z o.o.

ul. Gazowa 4
59-800 Lubań
tel. +48 75 721 53 82
e-mail:
ponar@ponar-luban.pl
Firma
Nasze wyroby sprzedajemy zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Produkowane przez nas cylindry mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w maszynach rolniczych, budowlanych, górniczych, obrabiarkach oraz w maszynach przemysłu drzewnego i w innych specjalistycznych urządzeniach.

Klienci mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanej kadry technicznej składającej się z specjalistów ds. handlu oraz doświadczonych inżynierów korzystających z najnowszych systemów wspomagających proces powstawania gotowego wyrobu między innymi parametryczny system Solid Edge.

Do produkcji cylindrów hydraulicznych używamy wysokiej jakości materiałów. Tłoczyska wykonujemy ze stali CK45, 20MnV6 standardowo pokryte powłoką chromu technicznego twardego. Na życzenie klienta stosujemy pręty z powłoką podwójnego chromu, chrom-nikiel, powłoka ARCOR (azotowanie w kąpielach solnych). W naszych wyrobach stosujemy uszczelnienia: Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o., Hallite, Guarnitec, Simrit.

Wszystkie wyprodukowane przez nas cylindry przechodzą szczegółową kontrolę jakości oraz próby ciśnieniowe na szczelność.

Atutem naszej firmy jest wysoka jakość wykonania, krótkie terminy realizacji, dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta oraz niska cena produktów

HS Lubań
Pod koniec czerwca 2008 roku zakończona została w Spółce procedura certyfikacji Systemu Jakości na zgodność z normą ISO 9001:2000 i w dniu 16 lipca 2008 firma HS Lubań Sp. z o. o. otrzymała od jednostki certyfikującej BVQI CERTYFIKAT SYSTEMU JAKOŚCI.
Posiadany przez nas Certyfikat Systemu Jakości obejmuje projektowanie, produkcję i serwis cylindrów hydraulicznych.
W listopadzie 2010r. System Zarządzania Jakości uzyskał certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2008, wydany przez BVC.
W dniu 15.07.2011 roku spółka HS Lubań sp. z o.o. przeszła pozytywnie recertyfikację systemu zarządzania na zgodność z normą  ISO 9001:2008 w zakresie projektowania, produkcji i serwisu siłowników hydraulicznych.
W dniu 16.07.2014 uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2009 w organizacji TUV Nord.

 

W naszym serwisie używamy plików cookie, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej »

2018© PONAR LUBAŃ Sp. z o.o. wszystkie prawa zastrzeżone.