kontakt, cylindry, siłowniki, hydraulika siłowa, cylinder, siłownik
PONAR LUBAŃ : kontakt, cylindry, siłowniki, hydraulika siłowa, cylinder, siłownik
 
znajdź











PONAR LUBAŃ
Sp. z o.o.

ul. Gazowa 4
59-800 Lubań
tel. +48 75 721 53 82
e-mail:
ponar@ponar-luban.pl

Kontakt
PONAR LUBAŃ Sp. z o.o.
ul. Gazowa 4
59-800 Lubań
tel. +48 75 721 53 82-83
fax. +48 75 721 53 84
e-mail: ponar@ponar-luban.pl

NIP: 969-160-71-45
REGON: 243175547
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy
Nr KRS 0000449297
Kapitał zakładowy: 5.505.000,00 zł


Marek Warzecha - Prezes Zarządu

Marian Chrzanowski - Wiceprezes Zarządu
e-mail: marian.chrzanowski@ponar-wadowice.pl

Aleksander Francka - Dyrektor ds. Technicznych
kom. + 48 604 133 899
e-mail: aleksander.francka@ponar-luban.pl

Ryszard Konat - Kierownik Działu Utrzymania Ruchu i Narzędziowni
kom. + 48 604 974 244
e-mail: ryszard.konat@ponar-luban.pl

Tomasz Krzywda - Specjalista ds.marketingu
kom. + 48 604 966 599
e-mail: tomasz.krzywda@ponar-luban.pl

Sylwester Barta - Kierownik sekcji eksportu
kom. + 48 604 109 722
e-mail: sylwester.barta@ponar-luban.pl

Tomasz Gałusza - Kierownik Produkcji
kom. + 48 604 919 688
e-mail: tomasz.galusza@ponar-luban.pl

Zygmunt Szczurowski - Szef Produkcji
kom. + 48 662 216 428
e-mail: zygmunt.szczurowski@ponar-luban.pl



Wyświetl większą mapę
 

W naszym serwisie używamy plików cookie, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej »

2018© PONAR LUBAŃ Sp. z o.o. wszystkie prawa zastrzeżone.